House of Europe у Дніпрі
26 березня у будівлі Центру сучасної культури у Дніпрі відкриється поп-ап хаб House of Europe — тимчасовий простір, який створюється у регіонах, щоб розповісти містянам більше про європейські можливості та проєкти.

Зосереджується діяльність хабу на креативних індустріях, медіа, медицині, освіті, роботі з молоддю, темі інновацій та соціального підприємництва. В рамках поп-ап хабу у Дніпрі проводитимуться воркшопи, кінопокази, концерти, лекції, вечірки та дискусії. У Центрі сучасної культури з'явиться інформаційний стенд House of Europe із бібліотекою і лаунж зоною. Протягом місяця представники організації розповідатимуть відвідувачам про можливості: у хабі можна дізнатися про гранти, програми й навчитися подавати заявки.

Кульмінацією поп-ап хабу буде Фестиваль House of Europe (http://bit.ly/3eSgvZi), що відбудеться 15-16 травня. Це міжнародна конференція для стартапів у креативних індустріях України та ЄС. Засновники стартапів, куратори, архітектори, дизайнери, видавці, режисери та урбаністи розповідатимуть про власний досвід, інновації, сучасні тенденції, особливості розвитку індустрій в Україні та взаємодію з європейськими інституціями.

Детальну програму поп-ап хабу та Фестивалю ми оголосимо наприкінці лютого. Події в рамках хабу проходитимуть до 16 травня включно.

Усі заходи будуть безкоштовними, а до деяких можна буде долучитися онлайн.

Адреса: Крутогірний узвіз, 21а.
Більше про поп-ап хаб: http://bit.ly/39pOYz7
Сторінка події на Facebook
________________________
Центр сучасної культури у Дніпрі — це культурна інституція міжнародного рівня, де поєднуються нові технології, медіа, сучасне мистецтво та неформальна освіта. Незабаром тут функціонуватимуть декілька публічних просторів: галерея, медіа-зона, сучасна бібліотека, коворкінг, івент-простір, лекторій, офіси для інших культурних інституцій, майстерні та кафе.

House of Europe («Дім Європи») — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. «Дім Європи» фінансує більш як 20 програм — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії, а також організовує молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

Щороку організація обирає нового регіонального партнера У 2020 році партнером Дому Європи була Платформа взаємодій «Простір» у Рівному.

Сторінка події на Facebook