House of Europe Festival
House of Europe Festival — фестиваль креативності та підприємництва. Тут на всіх причетних до творчих проєктів чекають лекції й консультації від експертів із ЄС та України, воркшопи, знайомства зі стартапами, кінопокази та концерти просто неба. House of Europe Festival — кульмінація тимчасового хабу Дому Європи, який працював в Центрі сучасної культури у Дніпрі протягом березня та квітня.

Цього року тема фестивалю: «Як креативні індустрії змінюють (пост)індустріальні міста».

На головній сцені ви познайомитеся з тими, хто створює майбутнє вже сьогодні: експерти-практики розкажуть про архітектуру, урбаністику, кіно, рекламу й культурні ініціативи. У зоні воркшопів — зможете зануритися у світ біохакінгу, власноруч створити синтезатор, вивчити ази програмування та захисту даних ваших клієнтів, попрацювати над анімацією. Інформаційні стенди познайомлять з успішними стартапами та їхніми засновниками. Для підприємців та тих, хто хоче реалізувати новий проєкт, будуть доступні короткі консультації від власників бізнесів.

Представники креативних стартапів та бізнесів зможуть взяти участь у змаганнях Creative Business Cup Ukraine 2021 та запітчити власні проєкти. Головний приз — 1000 євро, можливість представити Україну на міжнародному змаганні Creative Business Cup BRIGHT та лонгслів із лімітованої апсайклінг серії, яку українська дизайнерка Яся Хоменко створила спеціально до фестивалю. Для участі потрібно зареєструватися до 9 травня. На завершення House of Europe Festival ми підготували кінопокази та концерти.


Фестиваль пройде офлайн, але якщо Дніпро потрапить до червоної зони, ми перенесемо події в онлайн. Більшість подій фестивалю у будь-якому разі транслюватимуться на Facebook Центру сучасної культури у Дніпрі.

Вхід на заходи — вільний, за реєстрацією. Через карантин, кількість місць обмежена. Події відбуватимуться з урахуванням усіх протиепідемічних вимог заради протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.


Центр сучасної культури у Дніпрі — це культурна інституція міжнародного рівня, де поєднуються нові технології, медіа, сучасне мистецтво та неформальна освіта. Незабаром тут функціонуватимуть декілька публічних просторів: галерея, медіазона, сучасна бібліотека, коворкінг, івент-простір, лекторій, офіси для інших культурних інституцій, майстерні та кафе.


House of Europe («Дім Європи») — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

«Дім Європи» пропонує більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді. Ми також проводимо молодіжні табори та влаштовуємо обмін студентами між університетами в межах України.

Сторінка події на Facebook

Сайт фестивалю