Kонкурс ідей на концепцію реновації гаражів
Kонкурс ідей на концепцію майстерень для митців, студії для креативних індустрій, майданчика для культурних заходів та фондосховища.

Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC) — це культурна інституція міжнародного рівня, створена, щоб посилити зв'язки міста зі світом. DCCC функціонуватиме як платформа для співробітництва та обміну досвідом із митцями та експертами. Під одним дахом сконцентруються декілька публічних просторів: галерея, медіа-зона, сучасна бібліотека, коворкінг, івент-простір, лекторій, офіси для інших культурних інституцій, майстерні та кафе. Тут проходитимуть лекції, виставки, концерти, кінопокази, дискусії, форуми та інші проєкти, які пожвавлюватимуть культурне життя Дніпра.

Зараз відбуваються ремонтно-відновлювальні роботи в старому, секретарському, новому корпусах будівлі та у внутрішньому дворі. Крім того, на території подвір'я DCCC є ще гаражі, які раніше використовували для військових автомобілів та техніки. Всього гаражів 9, їхня загальна площа — 500 м2. Оскільки ми прагнемо влаштовувати резиденції для митців та представників креативних професій, планується облаштування цих приміщень під майстерні, студії, сховища та івент-простір.

Три гаражі будуть обладнані під фондосховище художніх робіт та техніки. Інші шість — під майстерні для митців та студії. Також, згідно з дослідженням, стан гаражних конструкцій дозволяє використовувати дах для облаштування майданчику, на якому можна проводити культурні заходи в теплу пору року.

ПРЕМІЇ КОНКУРСУ
І місце — 15 000 грн
ІІ місце — 8 000 грн
ІІІ місце — 5 000 грн

Закінчення прийому заявок — 01.03.2021
Виставка проєктів конкурсу в DCCC та оголошення переможців — 06.03.2021

Детальні умови конкурсу: https://cutt.ly/EkqH3hC

Всі запитання приймаються на пошту m.yarchuk@kulturamedialna.org
та за телефоном +380676305801

Сторінка події на Facebook